SON HABERLER

ANKARA'NIN İLK MACERA PARKI ÇAMLIDERE’YE AÇILDI…

Başkan Caner Can Sınırlarını Aştı ve Hizmeti Çamlıdere’nin Dışına Ankara’ya Taşıdı, Ankara’nın ilk Macera Parkını Çamlıdere’ye kurdu…

Kahkahaların, kuş seslerine karıştığı, Ankara’ya, çok yakın bir orman… Spor, eğlence, hareket ve dinlenme bir arada. Ailenizle, arkadaşlarınızla ve birlikte vakit geçirmeyi sevdiğiniz her kim varsa, haydi hep birlikte Çamlıdere Aluçdağı Milli Parkı Macera alanına...

Türkiye'nin en büyük açık alan macera ve etkinlik parkı, Ankara’nın önemli eksiklerinden birisi olan açık alan etkinlik ihtiyacına cevap verebilecek, her yaş grubundan insanların gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yer olarak hizmet vermek üzere misafirlerini ağırlama başlamıştır.

10.000 m2 alanı ile Ankara’nın ilk, tek ve en büyük orman içi macera, dinlenme, etkinlik ve eğlence merkezi olan, hem zengin içeriği hem de işletme modeli ve profesyonelliği sayesinde ziyaretçilerine şehrin stresinden, karmaşasından bir nebze uzaklaşarak, doğa ile uyum içerisinde spor yapma, dinlenme ve eğlenme fırsatı sunmaktadır.

Bireysel katılımların yanı sıra Kurumsal katılımlar için de tam günlük, eşsiz etkinlikler fırsatı sunan Çamlıdere Aluçdağı Macera Parkı, her sezonda ziyaretçilerine özel aktivitelerle hizmet vermektedir. Grup ve bireysel etkinliklerinin yanı sıra çadır kampı kurabilme imkânı da sunan Aluçdağı Macera parkında ister ailenizde, ister arkadaşlarınızda isterseniz işyeri personelinizle isterseniz bireysel olarak katılım sağlarken grup aktivitelerinde doğal orman içerisine kurulu paintball sahasında, Paintball oynama imkânını da bulacaksınız, bunlar yetmez diyorsanız, atıcılık sahası içerisinde Ok atıcılık ve okçuluk veya havalı tüfek atışı ile rahatlayıp, şehrin günlük karmaşasından stresinden uzaklaşarak rahat bir gün geçirebilirsiniz.